zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MAGAZYN

Oprogramowanie magazynowe

Dziś już wszystkie centra dystrybucyjne i hale logistyczne korzystają ze wsparcia informatycznego w zarządzaniu towarem i jego obrotem. Dobre, niezawodne i łatwe w obsłudze oprogramowanie magazynowe usprawnia codzienną pracę i sezonowe inwentaryzacje.


Dzięki solidnemu wsparciu najnowszych technologii operator wózka widłowego na bieżąco dostaje informacje, w których gniazdach brakuje towaru, pakowacz wie, które produkty powinien dostarczyć pod bramę wyjazdową, a załadunkowy bez problemu rozpoznaje ciężarówkę, na którą musi wwieźć załadowane palety.


A teraz wyobraźcie sobie Państwotych samych pracowników, ale pracujących bez oprogramowania magazynowego. Tempo by spadło, klienci nie zostaliby obsłużeni, a ewentualne błędy zostałyby niewykryte, narażając firmę na fatalne opinie. Dodatkowo potrzebnych byłoby kilka (jeśli nie więcej) osób, które mówiłyby pracownikom, co mają robić.


Oprogramowanie magazynowe rozwiązuje ten, a także wiele innych problemów. Na przykład pomoże szybko i bezbłędnie wygenerować szereg dokumentów potrzebnych do raportowania pracy centrum logistycznego, takich jak:


• Rozchód wewnętrzny

• Przychód wewnętrzny

• Arkusze inwentaryzacyjne

• Przyjęcie i wydanie towaru

• Migracja towarów między centrami logistycznymi


Dostarczany przez nas software jest kompatybilny z czytnikami kodów kreskowych, co znacząco ułatwia pracę i wprowadzanie danych o produktach. Podłączenie do drukarek typu Zebra umożliwi szybki wydruk nowych, samoprzylepnych etykiet z kodami kreskowymi.


W każdym centrum dystrybucyjnym, obojętnie, czy zajmuje się ono przechowywaniem półfabrykatów, surowców, części zamiennych, artykułów spożywczych czy jakichkolwiek innych produktów, oprogramowanie magazynowe zapewni porządek i płynny przepływ towarów.


Moduł finansowy zapewni pełną kontrolę nad finansami firmy, a archiwum korzystające z baz danych w chmurze umożliwi prowadzenie pełnej dokumentacji. Dzięki temu, nawet gdy pojawią się problemy lub niezgodności, można wszystko naprawić i wyjaśnić, sięgając do historii transakcji, przyjęć i wysyłek. Z naszym oprogramowaniem magazynowym, będziecie Państwo trzymali rękę na pulsie firmy – niezależnie od jej wielkości, liczby zatrudnionych pracowników i ilości przechowywanych produktów.

Proponujemy Państwu dwa rozwiązania "chmurowe" - jedno oparte na znanych systemach sprzedażowych z bazą danych na naszych serwerach, drugie to system Ice Retail obsługiwany całkowicie przez jedną firmę.


System z bazą danych w chmurze oparty na systemach SUBIEKT oraz WF-MAG

Pierwszy krok to wybór odpowiedniego sprzętu. Na szczególną uwagę zasługuje POS Hisense HK870E z systemem POSReady7.


Drugim krokiem jest wybór oprogramowania zgodnie z warukami licencyjnymi firm Insert S.A. oraz Asseco Business Solutions S.A. Całość oprogramowania kupicie Państwo u nas w cenach producenta:

Cennik INSERT         Cennik ASSECO

 

Kolejny etap to konfiguracja systemu do pracy z bazą w chmurze. Tutaj koszty kształtują się nastepująco (ceny netto):

 

Abonamenty miesięczne:

  • Dostęp do chmury dla pierwszego użytkownika to 130 zł., każdy kolejny użytkownik 30 zł. 
  • Wynajem serwera VPN niezbędnego to zestawienia szyfrowanego połączenia to 10 zł. za jedną lokalizację (dowolna liczba użytkowników)

Opłaty jednorazowe:

  • Konfiguracja połączenia VPN - 100 zł za stanowisko (opłata jednorazowa)
  • Wdrożenie oprogramowania (instalacja, szkolenie) - 100 zł za pierwszą godzinę, każda następna 50 zł.

Przykład: Trzy sklepy po dwa stanowiska sprzedaży w każdym to miesięczny koszt 310 zł (3*10+130+30*5). Jednorazowy koszt 300 zł (3*100) plus wdrożenie zależne od szybkości łącza oraz liczby osób uczestniczących w szkoleniu. Nie pośredniczymy w zawieraniu umów o dostęp do Intenetu.