zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szuflady kasowe

Niezbędnym elementem w każdym sklepie jest szuflada do pieniędzy. W naszej ofercie znaleźć można tego rodzajuprodukty, które wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. Wykonane są z solidnego metalu, który zapewnia optymalnąodporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Każdy z produktów posiada osiem przegródek na banknoty, dostosowanych wymiarowo do pieniędzy wykorzystywanychw Polsce. W przypadku bilonu przegródki można dowolnie konfigurować. Dodatkowo nasze szuflady wyposażone są wtrójpozycyjne zamki na klucz. Zazwyczaj konfigurowane są one poprzez polecenie z kasy bądź przy pomocy kluczyka.Standardowo istnieje dodatkowa możliwość otwierania awaryjnego.

 

W zależności od modelu, proponowane przez nas artykuły posiadają specjalne prowadnice, umożliwiające ichzamontowanie pod blatem biurka bądź stołu.

 

.

189 zł
HS-330A
HS-330A
Najtańsza lecz solidna szuflada sterowana napięciem 12V. Cztery pojemniki na banknoty oraz osiem na bilon. Dostępna w dwóch kolorach.
szczegóły
340 zł
SKL
SKL
Najtrwalsza i najciszej pracująca szuflada dedykowana do punktów o dużym natężeniu ruchu. Wyjątkową trwałość osiągnięto dzięki zastosowaniu prowadnic kulkowych.
szczegóły