zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wagi sklepowe

 

Niezwykle często wykorzystywanymi urządzeniami w wielu sklepach są wagi. Stosuje się je między innymi w piekarniach, sklepach spożywczych, mięsnych, a nawet technicznych (np. przy sprzedaży niewielkich elementów, m.in. gwoździ czy śrubek).

 

W naszym sklepie internetowym znaleźć można bogaty asortyment wag, umożliwiających podłączenie do kasy fiskalnejlub komputera. Zasilane są sieciowo albo z wewnętrznego akumulatora. Każda z nich charakteryzuje się prostą obsługą, bezawaryjnością, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 

Nasze produkty wyposażone są w wyraźne wyświetlacze, pokazujące ciężar danego artykułu, a także jego cenę zbiorowąi jednostkową. Niektóre z nich posiadają opcję wyświetlenia jego nazwy. Jest to pomocne, ponieważ w prosty sposóbmożna zweryfikować ewentualne błędy we wpisanych kodach.

 

.

729 zł
G-300
G-300
Najtańsza waga, którą można podłączyć do kasy fiskalnej. Zasilana z sieci lub z akumulatora. Po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, pracuje jako waga z wysięgnikiem.
szczegóły
660 zł
SPC-S
SPC-S
Najtańsza waga kalkulacyjna umożliwiająca zaprogramowanie dziesięciu towarów. Zasilana z sieci lub z akumulatora.
szczegóły
550 zł
DS-673 DR
DS-673 DR
Waga wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. Dwuzakresowość ważenia oraz możliwość pracy w ujemnych tem...
szczegóły
690 zł
DS-700BR
DS-700BR
Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-700 poza tradycyjnymi zastosowaniami w sklepach, doskonale nadaje się również do pracy na zewnątrz. Nieduże rozmiary, ergonomiczny kształt oraz możl...
szczegóły
2590 zł
SM-100B
SM-100B
Waga etykietująca SM-100 CS stanowi ulepszony model wag SM-100. Jest wyposażona w kasetowy mechanizm drukujący, ułatwiający szybką wymianę etykiet, a także w wyświetlacz LED lub graficzny
szczegóły