zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Drukarki fiskalne Emar

Jeśli szukasz nowoczesnego rozwiązania do swojego sklepu, wybierz oferowane przez nas drukarki fiskalne marki Emar. Są one wyposażone w innowacyjne technologie, które zapewniają sprawną i płynną pracę, a także wydajny mechanizm zmiany papieru.

 

Oferowane przez nas drukarki są kompatybilne z każdym komputerem, wyposażonym w łącze USB bądź RS232. Posiadają alfanumeryczny wyświetlacz LCD, który pozwala na pełną kontrolę nad urządzeniem. Charakteryzują się również zaawansowanymi technologicznie mechanizmami drukującymi, pozwalającymi na szybkie drukowanie.

 

Dodatkowo urządzenia Emar, w zależności od modelu, posiadają dodatkową ochronę przed zabrudzeniami oraz zalaniem. Jest to szczególnie ważne w przypadku restauracji czy barów. Zakładana w prosty sposób osłona z tworzywa sztucznego pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie

 

.

2490 zł
Emar Tempo 3
Emar Tempo 3
Pierwsza drukarka z dotykowym wyświetlaczem operatora. Tempo 3 z podwarszawskiego Emar-a to połączenie dwudziestoletniego doświadczenia z funkcjonalną nowoczesnością.
szczegóły