zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Drukarki fiskalne Novitus

Zapewne każdy miał w swoim życiu sytuację, kiedy kasjerka zestresowana zaczyna zmieniać papier w drukarce i zajmuje jej to kilka minut. W takiej sytuacji chyba wszyscy klienci, stojący w kolejce odczuwali irytację.

 

Aby zapobiec takim wydarzeniom, polecamy szczególnie drukarki fiskalne Novitus. Jest to renomowana firma, która wykorzystuje w swoich produkcjach najnowsze technologie. Dzięki temu wśród oferowanych przez nas urządzeń znajduje się sprzęt, który wyposażony jest w nowoczesny, kolorowy wyświetlacz TFT. Umożliwia on wyświetlanie nie tylko listy towarów, ale także animowanych klipów w technologii High Color.

 

Projektanci firmy Novitus zadbali o znaczne skrócenie czasu wymiany papieru w urządzeniu, poprzez ułatwienie tego procesu według zasady „wrzuć i pracuj”. Dodatkowo każda drukarka fiskalna kompatybilna jest z dowolnym komputerem.

 

.

2990 zł
Novitus HD e
Novitus HD e
Pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color, który wyświetla m.in. animowane klipy graficzne np. reklamy. Nazwy towarów do 60 znaków, logo graficzne...
szczegóły
1990 zł
Novitus Deon E
Novitus Deon E
Drukarka zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem laptopa, palmtopa lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię
szczegóły
2490 zł
Novitus Bono E
Novitus Bono E
Nowe funkcjonalności, teraz Bono E ma więcej wspólnego z Novitus HD E niż z poprzednią wersją Bono E. Wszystko to sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej atrakcyjne i dają użytkowniko...
szczegóły
2790 zł
Novitus Delio Prime E
Novitus Delio Prime E
DELIO E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.
szczegóły