zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Posnet Trio
Cena netto: 2399 zł


 

 

Multiport

Uniwersalne gniazdo, które umożliwia podpięcie różnych modułów rozszerzenia i tym samym dodanie nowych funkcji, takich jak RS232, wielonapięciowa szuflada, czy komunikacja Bluetooth.


Dowolna grafika na wydruku

Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

 

 

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Trio posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.


Kody kreskowe i 2D

Wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.


Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.


Port USB

Drukarka Trio w standardzie posiada kabel USB, dzięki któremu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z komputerem lub tabletem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.


Bazy danych:

Liczba PLU 250.000

Nazwa towaru 40 znaków

Stawki VAT 7


Mechanizm drukujący:

Szybkość wydruku  30 linii/s

Szerokośc papieru 57 mm

Długośc rolki 30 m

 

Wyświetlacze:

Operatora Wspólny z wyświetlaczem klienta graficzny LCD192x64 pikseli

 

Komunikacja:

Porty standardowe USB

Opcjonalne

  • moduł rozszerzeń I RS232, zasilacz, szuflada 6-24V
  • moduł rozszerzeń II Bluetooth, zasilacz, szuflada 6-24V
  • moduł rozszerzeń III 3x USB, 2x RS232, Bluetooth, zasilacz, gniazdo zasilania, szuflada 6-24V

Szuflada 5 V (w standardzie)

 


Wymiary 123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.)

Waga 700g

Zasilacz zasilanie przez port USB, zewnętrzny (opcja)

Wbudowany akumulator Li-ion 7,2V/2150 mAh

 

 

Dedykowany uchwyt marki Brodit24 dla drukarki fiskalnej TRIO. Uchwyt daje możliwość mocowania tabletu bądź smartfona do drukarki. Jest regulowany i występuje w dwóch wymiarach:
- 140-195 mm (szer.), do 25 mm (grubość) - dedykowany do tabletów
- 120-150 mm (szer.), do 25 mm (grubość) - dedykowany do smartfonów i mniejszych tabletów.

 

Zalety:

  • Elegancki wygląd oraz perfekcyjne dopasowanie do modelu Twojego tabletu. 
  • Wykonany z tworzywa ABS w kolorze czarnym.
  • Wyposażony jest w mocowanie, które umożliwia jego pracę w dwóch różnych pozycjach (w stronę kasjera lub klienta). Możliwości zastosowań jest bardzo dużo np. prezentacja towaru, wybór miejsca w kinie, samodzielne wpisanie danych w systemie lojalnościowym, itp.)
  • Idealnie wyprofilowany precyzyjnie trzyma tablet w każdej pozycji.
  • Zapewnia łatwy dostęp do wszystkich elektronicznych portów urządzenia oraz wszystkich przycisków funkcyjnych.