zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kasy fiskalne

Oferujemy sprzęt renomowanych firm, takich jak Novitus czy Posnet. Nasze kasy fiskalne wykorzystywane są do pracy w placówkach handlowo-usługowych. Zapewniamy ich pełną kompatybilność z oprogramowaniem ułatwiającym prowadzenie sprzedaży. Do głównych zalet oferowanych urządzeń należą ich niewielkie gabaryty, które umożliwiają umiejscowienie ich w dowolnym miejscu. Łatwość obsługi i przydatne aplikacje zapewniają pełną funkcjonalność. Oferowane przez nas kasy fiskalne znajdują zastosowanie zarówno w restauracjach i wielkich sklepach sieciowych, jak i w małych, prywatnych sklepach. Drukarki do paragonów dołączane w każdym zestawie posiadają niezwykle praktyczny system wymiany papieru, który pozwala w ciągu pół minuty wrócić do przerwanej pracy. Standardowe złącze USB i połączenie za pomocą WiFi lub Bluetooth zapewniają uniwersalność.
799 zł
Datecs Maluch Plus
Datecs Maluch Plus
Najtańsza kasa z papierową kopią paragonu. Wśród oferowanych urządzeń o wadze ok. 50 dkg, jako jedyna umożliwia korzystanie z długiej rolki i opis nazw towaru do 30 znaków
szczegóły
1249 zł
Posnet Ergo
Posnet Ergo
Sam zaprojektuj sobie kasę wg własnych potrzeb. Modułowa konstrukcja to ogromna zaleta. Dziś możesz kupić wersję tańszą, a doposażyć ją gdy Twój biznes rozkwitnie.
szczegóły
1250 zł
Novitus Mała Plus E
Novitus Mała Plus E
Jedna z pierwszych kas która posiada możliwość wprowadzania numeru NIP nabywcy. Nowe przepisy będą pozwalały na odliczenie podatku VAT na podstawie takiego paragonu (bez wystawiania faktury)
szczegóły
1699 zł
Posnet Revo
Posnet Revo
Posnet Revo to rewolucja w kasach fiskalnych. Jeszcze nigdy kasa tak mała nie oferowała tak wiele. Wyjątkowo ergonomiczne i tanie rozwiązanie dla sklepów korzystających z wagi.
szczegóły
799 zł
Datecs Semi Plus
Datecs Semi Plus
Kolejne urządzenie niezawodnej marki z kopią papierową a zarazem pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Jako opcja dostępna jest komunikacja przez Bluetooth.
szczegóły
899 zł
Novitus Mała Plus
Novitus Mała Plus
Przeznaczona dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta doświadczeniem ergonomia, oraz podzespoły najwyższej jakości sprawią, że każdy znajdzie w nich to, czego...
szczegóły
999 zł
Datecs Maluch E.KO
Datecs Maluch E.KO
Najtańsza kasa z elektroniczną kopią paragonu. Jedyna wśród oferowanych urządzeń, która przy niewielkich gabarytach umożliwia korzystanie z długiej rolki i opis nazw towaru do 30 znaków
szczegóły
1150 zł
Datecs Semi E.KO
Datecs Semi E.KO
Kolejne urządzenie niezawodnej marki z kopią elektroniczną a zarazem pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Jako opcja dostępna jest komunikacja przez Bluetooth.
szczegóły
1090 zł
Novitus Nano E
Novitus Nano E
Znana przenośna kasa fiskalna Novitusa w najnowszej wersji umożliwiającej wprowadzenia NIP klienta oraz nazwy o długości 40 znaków
szczegóły
1790 zł
Novitus Soleo LAN E
Novitus Soleo LAN E
Soleo LAN E to całkiem nowa konstrukcja w sprawdzonej obudowie. Nowa płyta główna, szybszy procesor, więcej pamięci. Prosta a systemowa!
szczegóły
1390 zł
Novitus Sento E
Novitus Sento E
Duża baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów (40 znaków), komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprze...
szczegóły
1550 zł
Novitus Sento LAN E
Novitus Sento LAN E
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja poprzedniego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kas...
szczegóły
2190 zł
Novitus Next
Novitus Next
Najnowocześniejsza kasa fiskalna na świecie. MADE IN POLAND. Innowacyjność na niespotykaną skalę. Parametry dostępne do tej pory wyłącznie w systemach z drukarką fiskalną.
szczegóły
1299 zł
Posnet Mobile HS EJ
Posnet Mobile HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
szczegóły
2399 zł
Posnet Neo XL EJ
Posnet Neo XL EJ
Elektroniczna kopia paragonów i duża bazą towarową do 60.000 PLU. Port Ethernet pozwala na odczyt kopii elektronicznej oraz zdalną komunikację z programem magazynowym i systemem monitoringu.
szczegóły
1799 zł
Posnet Neo EJ
Posnet Neo EJ
Neo doskonale nadaje się do punktów o dużym natężeniu ruchu. Kasa dostępna w czterech wersjach różniących się wyświetlaczami i liczbą kodów. Dostępna z kopią elektroniczną lub tradycyj...
szczegóły
999 zł
Posnet Bingo EU
Posnet Bingo EU
Bingo z kopią papierową to jedna z najbardziej znanych kas w Polsce. Jej sukces zdecydował, że po kilku latach produkcji, w tej samej obudowie wykonano kasę z kopią elektroniczną.
szczegóły
1299 zł
Posnet Bingo HS EJ
Posnet Bingo HS EJ
Najnowsza wersja znanej kasy Bingo, wyposażona w szybki mechanizm drukujący i kopię elektroniczną. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i 40 znaki opisu towaru to podstawowe atuty nowej kasy.
szczegóły
1399 zł
Posnet Bingo XL
Posnet Bingo XL
Najnowsze urządzenie z Posnetu, czyli najnowsze rozwiązania oraz funkcjonalność odpowiadająca nowym przepisom. Komunikacja przez modem GPRS, 40 znaków w nazwie towaru oraz NIP nabywcy na paragon...
szczegóły