zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kasy fiskalne Datecs

Oferujemy solidne i sprawdzone urządzenia, których konstruktorzy nad dodatkowe aplikacje przekładają funkcjonalność i niezawodność podstawowych funkcji. Kasy fiskalne Datecs wyróżnia korzystny stosunek jakości do ceny. Dodatkowo są bardzo proste w obsłudze i wydajne. Sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale też w gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich czy punktach usługowych, jak np. salon fryzjerski czy kosmetyczny.

System wymiany papieru „wrzuć i pracuj” zwiększa szybkość obsługi, co przekłada się na realny wzrost zadowolenia klientów. Niezawodny akumulator litowo-jonowy umożliwia pracę przez długie godziny. Opcjonalnie, komunikacja bezprzewodowa daje szansę współpracy z innymi urządzeniami w firmie.

Wybierając kasy fiskalne Datecs, zyskujecie Państwo pewność, że obsługa klientów w Waszym przedsiębiorstwie będzie odbywała się sprawnie i bezawaryjnie.

799 zł
Datecs Maluch Plus
Datecs Maluch Plus
Najtańsza kasa z papierową kopią paragonu. Wśród oferowanych urządzeń o wadze ok. 50 dkg, jako jedyna umożliwia korzystanie z długiej rolki i opis nazw towaru do 30 znaków
szczegóły
799 zł
Datecs Semi Plus
Datecs Semi Plus
Kolejne urządzenie niezawodnej marki z kopią papierową a zarazem pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Jako opcja dostępna jest komunikacja przez Bluetooth.
szczegóły
999 zł
Datecs Maluch E.KO
Datecs Maluch E.KO
Najtańsza kasa z elektroniczną kopią paragonu. Jedyna wśród oferowanych urządzeń, która przy niewielkich gabarytach umożliwia korzystanie z długiej rolki i opis nazw towaru do 30 znaków
szczegóły
1150 zł
Datecs Semi E.KO
Datecs Semi E.KO
Kolejne urządzenie niezawodnej marki z kopią elektroniczną a zarazem pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Jako opcja dostępna jest komunikacja przez Bluetooth.
szczegóły