zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Posnet Ergo
Cena netto: 1249 zł


 

Dodatkowe rozszerzenia

 

Same zalety

Posnet Ergo to kasa niemal dla każdego. Oferuje wiele funkcji dostepnych do tej pory jedynie w zaawansowanych kasach systemowych. Możliwość rozbudowy o przedstawione powyżej moduły sprawia, że urządzenie mozna rozbudowywać wraz z rozwojem firmy.

 

Nieograniczone możliwości

Ergo należy do nowej grupy urządzeń firmy Posnet, dających nie tylko mozliwość rozbudowy, ale również podłączenia dedykowanej wagi oraz czytnika USB bez dodatkowego zasilania. Możemy w ten sposób zbudować prawdziwie mobilne, a jednocześnie zaawansowane stanowisko sprzedaży. Intuicyjne menu pozwala swobodnie poruszać się po nim, dzięki czemu w wiekszości sytuacji można sobie poradzić bez instrukcji - czytasz menu i wiesz co robić. Bardzo wygodną jest funkcja szybkiego wykonania kopii zapasowej karty pamięci - czynność ta nigdy jeszcze nie była tak prosta - wystarczy podłączyć pendrive i wcisnąć odpowiednio zaprogramowany klawisz funkcyjny. Kasa przypomni też roztargnionemu pracownikowi, że ma podlać kwiaty w biurze... Mało? Kasa ma magazyn, a programując ja w odpowiedni sposób zwróci Ci uwage podczas wieczornego raportu, że pewne towary osiągnęły niski stan magazynowy. Wciąż mało? Ergo wydrukuje Ci poza paragonem dodatkowe kwity, które możesz podać kucharzowi na zapleczu, aby ten wiedział co ma przygotować. Szukasz innych funkcji? Zadzwoń, zapytaj - trudno jednym tchem wymienić wszystkie funkcjonalności kasy fiskalnej Posnet Ergo.Bazy danych:

Liczba PLU 4.000 (opcje 6.000; 8.000)

Nazwa towaru 40 znaków

Zestawy towarów 1000

Formy płatności 16 w tym 8 walut

Rabaty/narzuty 16

Rabaty czasowe 8

Klawisze skrótu 27 (9x3)

Grupy towarowe 32

Formaty kodów ważonych 10

Opisy towarów 30

Obsługa błędów 20

Bufor pozycji paragonowych 5.000

Stawki VAT 7


Mechanizm drukujący:

Szybkość wydruku  20 linii/s

Szerokośc papieru 57 mm

Długośc rolki 30 m

 

Wyświetlacze:

Operatora Graficzny z podświetleniem 192x64 pikseli

Klienta Graficzny z podświetleniem 192x64 pikseli


Komunikacja:

Porty standardowe 1xUSB, szuflada

Opcjonalne 2xRS232, WiFi, Bluetooth, 3G

Szuflada 5V (standard) 6, 12, 8, 24 V (opcja)

Urządzenia  Komputer, skaner (USB/RS/PS2), waga,

szuflada, weryfikator cen, multiplekser,

drukarka paragonowa, modem 3G,

waga zintegrowana, czytnik magnetyczny,

  pendrive, terminal płatniczy, hub USB,

tunelowanie portów COM, monitoring