zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Galeria

Trafisz do nas bez problemu, nasz punkt serwisowowy mieści się na rogu Orzeszkowej i Królewskiej, głównej ulicy Grodziska i Milanówka w budynku znajdującym się w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy Królewskiej. Wejście do naszego lokalu znajduje się na rogu budynku - na lewo od Poczty Polskiej, należy wejść po schodach na piętro. Pod budynkiem znajduje się duży parking dla klientów (wjazd od ul. Bairda), można również dojechać komunikacją miejską, linie autobusowe nr: 1, 7, 10.

Wierzymy,że skorzystasz z naszej oferty. Wygrywamy dzięki niezawodności serwisu, pomocy w załatwianiu formalności, doborze odpowiedniego urządzenia oraz doświadczeniu, które zdobywamy  systematycznie od ubiegłego stulecia. Oferujemy niespotykane w innych firmach bogactwo oferty - znajdziesz u nas kasy fiskalne firm: Elzab, Novitus, Posnet, Datecs, Emar oraz Innova.

 

 

 

Spośród wymienionych producentów, kilkanaście najpopularnieszych modeli dostępne jest "od ręki", nie musisz więc czekać na wybrane urządzenie. Dbamy o to, aby w sprzedaży zawsze znalazły się produkty objęte atrakcyjnymi promocjami.