zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Galeria

Trafisz do nas bez problemu, nasz punkt serwisowowy mieści się sto metrów od skrzyżowania głównej ulicy  miasta 1-go Maja i ulicy Okrzei. Oddział naszej firmy mieści się w budynku biurowym vis a vis supermarketu LIDL. Biuro znajduje się na drugim piętrze, należy zadzwonić domofonem pod 208, a następnie wjechać windą na drugie piętro. Pod budynkiem znajduje się duży parking dla klientów, lecz gdyby tam zabrakło miejsc, można skorzystać z parkingu Lidla obok. Do stacji PKP jest tylko 750 m.

Wierzymy,że skorzystasz z naszej oferty. Wygrywamy dzięki niezawodności serwisu, pomocy w załatwianiu formalności, doborze odpowiedniego urządzenia oraz doświadczeniu, które zdobywamy  systematycznie od ubiegłego stulecia. Oferujemy niespotykane w innych firmach bogactwo oferty - znajdziesz u nas kasy fiskalne firm: Novitus, Posnet, Datecs, Elzab, Emar oraz Innova.

 

Spośród wymienionych producentów, kilkanaście najpopularnieszych modeli dostępne jest "od ręki", nie musisz więc czekać na wybrane urządzenie. Dbamy o to, aby w sprzedaży zawsze znalazły się produkty objęte atrakcyjnymi promocjami.