zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Aktualne promocje:

Tania kasa

Wyjątkowo niska cena kasy Datecs Maluch Plus lub Semi Plus - 399+VAT. Tylko dla klientów którzy podpiszą umowę o terminal platniczy na czas nieokreślony (okres wypowiedzenia 3 miesiące). Warunki umowy zależne od rodzaju terminala i prowadzonej branży - przeważnie czynsz to ok. 40+VAT, prowizja 0.50%.

 

Przegląd za złotówkę

Jesteś niezadowolony ze swojego dotychczasowego serwisu? Zakończyli działalność? Nie mają ważnych uprawnień?

Serwisuj kasę u nas! Za pierwszy przegląd zapłacisz tylko 1 zł netto.

Oferta ważna dla wszystkich klientów prowadzących działalność na terenie powiatów: żyrardowskiego, grodziskiego oraz pruszkowskiego.

 

5 lat gwarancji

  • Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL to jedyne urządzenie fiskalne w Polsce, na które otrzymacie Państwo 5 lat gwarancji.

 

Raty bez straty

  • Promocją objęte są kasy fiskalne firmy  NOVITUS oraz POSNET
  • Wszystkie modele - 3 raty: pierwsza rata płatna jest przy zakupie, druga po upływie miesiąca, trzecia po dwóch miesiącach. Brak zapłaty raty w terminie powoduje automatyczną blokadę sprzedaży na kasie fiskalnej.
  • Z zakupu ratalnego mogą skorzystać przedsiębiorcy dokonujący zakupu z usługą instalacji w miejscu, w którym będą prowadzili sprzedaż.
  • Instalacja kasy jest bezpłatna.
  • Nie wymagamy dokumentów potwierdzających wysokość dochodów.