zamknij

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Terminale płatnicze Ingenico. Niski czynsz i prowizja.

Terminale płatnicze

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale płatnicze, które umożliwiają klientowi dokonanie transakcji bezgotówkowych:


• Kartą debetową i kredytową

• Kodem BLIK wygenerowanym w urządzeniu przenośnym

• Zegarkiem lub smartfonem z funkcją zbliżeniową


Urządzenia stacjonarne podłącza się do linii telefonicznej, GPRS lub internetu przewodowego. Ich wymiary zapewniają wygodną obsługę. Urządzenia przenośne wykorzystują internet stacjonarny lub internet mobilny, dzięki temu można z nich korzystać w dowolnym miejscu sklepu. Niektóre posiadają też drukarkę, która umożliwia szybkie wygenerowanie potwierdzenia transakcji. Terminal płatniczy czerpie energię z akumulatora. Sieci handlowe często korzystają z tego rozwiązania w trakcie wzmożonego ruchu (np. Świąt Bożego Narodzenia), ponieważ umożliwia im to zatrudnienie do pracy tzw. „mobilnych kasjerów”.

 

We współpracy z BRE Bank S.A. oferujemy nowoczesne terminale Ingenico.

 

Prowizja PayTel od transakcji wynosi tylko 0.19%. Miesięczny czynsz w najkorzystniejszej ofercie w drugim roku użytkowania to 28 zł., w pierwszym roku zaś czynsz nie jest pobierany!

 

Typ Terminala

Zdjęcie Czynsz

Terminal stacjonarny ICT220 Ethernet z wbudowanym Contactless-em + Magic Box*

Polecany klientom posiadającym przewodowy Internet w placówce handlowej. Dedykowany na stoiska, na których można podać cały terminal klientowi. Terminal wyposażony jest w specjalny spiralny kabel (Magic Box) który ułatwia podanie całego urządzenia i wpisanie PINu lub odczyt karty zbliżeniowej na terminalu.


od 0 zł

Terminal stacjonarny ICT220 GPRS z wbudowanym Contactless-em + Magic Box

Polecany klientom posiadającym w placówce  zasięg GPRS (standardowy operator Orange) w placówce handlowej. Podobnie jak poprzedni model, podajemy cały terminal klientowi. Obok terminala widoczny jest Magic Box.


od 0 zł

Terminal stacjonarny ICT220 Ethernet + PIN Pad Contactless

Rozwiązanie dla placówek z dostępem do  stacjonarnego Internetu, gdzie istotna jest szybka obsługa klienta  i wygodne wprowadzanie PINu przez klienta na osobnym urządzeniu. PIN Pad standardowo posiada czytnik kart zbliżeniowych.


od 0 zł

Terminal stacjonarny ICT220 GPRS + PIN Pad Contactless

Rozwiązanie dla placówek z zasięgiem GPRS (sugerowany Orange), gdzie istotna jest szybka obsługa klienta  i wygodne wprowadzanie PINu przez klienta na osobnym urządzeniu. PIN Pad posiada czytnik kart zbliżeniowych.


od 44zł

Terminal przenośny IWL250 Contactless

Terminal z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki.


od 43zł

Terminal przenośny, IWL250 Contactless  z bazą ładującą

Dodatkowo posiada bazę ładującą, na której można wygodnie położyć terminal. Szczególnie polecany do placówek gdzie jest konieczna duża mobilność  urządzenia i wykonywanych jest dużo transakcji, np.: w restauracjach i aptekach.


od 47zł

*Magic Box – specjalny koncentrator kabli do terminali stacjonarnych ICT220 umożliwiający podanie całego terminala klientowi - posiada jeden kabel spiralny. Drugi koniec Magic Boxa można trwale przymocować do blatu i są tam wyprowadzone gniazda: zasilania, Ethernetu, RS232.

 

Klientów, którzy chcą otrzymać szczegółową ofertę, prosimy o zostawienie numeru kontaktowego w prawym górnym rogu strony. Oddzownimy niezwłocznie!