Serwisem komputerów zajmujemy się od 1994 roku. Pierwsze kroki w branży stawialiśmy na znanej przed laty Warszawskiej Giełdzie Komputerowej przy ul. Grzybowskiej. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym  nawet najbardziej skomplikowane naprawy. Zalenie płyty głównej czy uszkodzenie miniaturowego podzespołu lub procesora w montażu powierzchniowym nie jest dla nas wyzwaniem. Lata doświadczeń dają Państwu gwarancję profesjonalnego wykonania usługi.

Wśród naprawianego przez nas sprzętu są:

  • komputery stacjonarne
  • laptopy
  • tablety
  • smartfony i inne telefony
  • monitory i telewizory LCD
  • nieduży gabarytowo sprzęt RTV
  • specjalistyczne zasilacze

Ponadto oferujemy:

  • montaż systemów monitoringu w domach i miejscach pracy
  • rozbudowę sieci komputerowej, w tym również bezprzewodowej (WiFi)
  • telefon z numerem stacjonarnym (VoIP), czyli tradycyjny telefon wykorzytujący do łączności Internet z możliwością rejestrowania połączeń.

Nie jesteśmy firmą wirtualną – zlecenia przyjmujemy w każdym z naszych punktów obsługi (Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów). Pracujemy w dni powszednie w godzinach 9-17. Zakresem naszych usług objęte są niemal wszystkie czynności związane z komputerami PC, zarówno przenośnymi jak i stacjonarnymi m.in. konfiguracja sieci LAN i Internetu, naprawa systemu Windows lecz przede wszystkim to, czego nie jest w stanie zrobić znajomy czy bystry kuzyn – zaawansowane naprawy elektroniki.

Wycena naprawy uszkodzonego komputera tzw. ekspertyza to koszt 25 zł. W przypadku zlecenia przez klienta naprawy, kwotę tą zaliczamy na poczet całkowitego kosztu naprawy. Jeśli zatem klient jest zdecydowany na wykonanie naprawy, nie traci tej kwoty. Jeśli zaś klient chce porównać naszą cenę z ofertą innego serwisu, usługa taka nie jest droga. Staramy się być konkurencyjni cenowo, proszę jednak pamiętać, że skomplikowane naprawy wymagają czasu, specjalistycznego sprzętu, dobrej jakości podzespołów oraz wiedzy. Czas wyceny to przeważnie jeden dzień roboczy, a naprawy od dwóch dni do tygodnia. Zależy to od dostępności części wymaganych do dokonania naprawy. Nie raz zdaża się, że w celu zachowania wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, odkupujemy oryginalne laptopy sprzedawane na części na drugim końcu kraju. Czasami odbywa sie to w formie aukcji bo ma być najtaniej, a dobrze – to wymaga czasu.
Wykonane naprawy objęte są gwarancją, a podana cena to zawsze wartość brutto (na życzenie, dla płatników VAT wystawiamy fakturę).
Aby skorzystać z naszej pomocy wystaczy dostarczyć sprzęt do jednego z naszych punktów obsługi
MP System
WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
Tel.: (22) 625 53 65
E-mail: warszawa@mpsystem.pl
ul. Fabryczna 26 lok. 27
00-446 Warszawa
GRODZISK MAZOWIECKI
Tel.: (22) 739 99 12
E-mail: grodzisk@mpsystem.pl
ul. Orzeszkowej 2a
05-827 Grodzisk Mazowiecki
ŻYRARDÓW
Tel.: (46) 855 19 52
E-mail: zyrardow@mpsystem.pl
ul. Okrzei 51a lok. 208
96-300 Żyrardów

 

CENNIK:

ekspertyza  30 zł (płatne tylko w przypadku rezygnacji z naprawy)
naprawa od 120 zł (zależnie od zakresu uszkodzeń)
Uwaga!
Prowadzimy wyłacznie serwis elektroniczno-mechaniczny, a więc nie zajmujemy się usługami typu: przeinstalowanie Windows, odwirusowanie czy wgranie sterowników.