Trafisz do nas bez problemu, nasz punkt serwisowy mieści się na rogu Orzeszkowej i Królewskiej, głównej ulicy Grodziska i Milanówka w budynku znajdującym się w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy Królewskiej. Wejście do naszego lokalu znajduje się na rogu budynku – na lewo od Poczty Polskiej, należy wejść po schodach na piętro. Pod budynkiem znajduje się duży parking dla klientów (wjazd od ul. Bairda), można również dojechać komunikacją miejską, linie autobusowe nr: 1, 7, 10.

Wierzymy,że skorzystasz z naszej oferty. Wygrywamy dzięki niezawodności serwisu, pomocy w załatwianiu formalności, doborze odpowiedniego urządzenia oraz doświadczeniu, które zdobywamy systematycznie od ubiegłego stulecia. Oferujemy niespotykane w innych firmach bogactwo oferty – znajdziesz u nas kasy fiskalne firm: Elzab, Novitus, Posnet, Datecs, Emar oraz Innova.

Spośród wymienionych producentów, kilkanaście najpopularnieszych modeli dostępne jest „od ręki”, nie musisz więc czekać na wybrane urządzenie. Dbamy o to, aby w sprzedaży zawsze znalazły się produkty objęte atrakcyjnymi promocjami.