Już od 22 lat oferujemy niezawodny serwis. Na zakupioną u nas możesz otrzymać dożywotnią gwarancję oraz pakiet bezpłatnych usług. Z naszą pomocą uzyskasz zwrot z Urzędu Skarbowego w wysokosci 90% wydanej kwoty – maksymalna wysokość ulgi to 700 zł. – (Ustawa z dn. 7 listopada 2008). Wyposażysz swój sklep w wagę, czytnik, szufladę oraz terminal płatniczy. Nasi klienci objęci są wyjątkowym systemem rabatowym „Co rok to taniej”, który gwarantuje, że rabat będzie rósł wraz z upływem czasu oraz proporcjonalnie do liczby jednocześnie pracujących urządzeń.

 

 CENNIK

200 zł – przegląd techniczny (ustawowo obowiązkowy co 24 miesiace)

200 zł – rozpoczęta godzina pracy serwisanta (naprawa, programowanie bazy PLU itp.). Programowanie bazu PLU do 50 kodów przy zakupie kasy jest bezpłatne.

100 zł – fiskalizacja kasy on-line, kasy z kopia elektroniczną fiskalizowane są bezpłatnie.

100 zł – szkolenie sprzedawcy (1 osoba) w zakresie obsługi kasy fiskalnej. Minimalna liczba uczestników szkolenia to 2 osoby, w przypadku gdy jest jeden pracownik opłata wynosi 200 zł. (przy sprzedaży kasy szkolenie właściciela/kierownika jest bezpłatne). Cena zawiera przygotowanie oświadczenia pracownika o zapoznaniu sie z zasadami ewidencji, wymaganego po 1 maja 2019.

300 zł – wykonanie odczytu rozliczeniowego kasy wraz z przygotowaniem dokumentów niezbędnych do jej wyrejestrowania w US.

•   50 zł – utylizacja kasy z protokołem zniszczenia

 

 OPŁATA SERWISOWA (opcjonalnie)

20 zł. – miesięczna opłata serwisowa (pobierana „z dołu” za miniony rok przy okazji wykonywania przeglądu)

Opłata ta nie jest obowiązkowa. Jest to ryczałt za wymienione niżej czynności, które dodatkowo otrzymują klienci rozliczający się tą metodą:

• pierwszeństwo w realizacji zlecenia serwisowego przed nie korzystającymi z opłaty serwisowej
• wieczną gwarancję
• programowanie kodów PLU dostarczonych przez klienta w formie elektronicznej (*.xls, *.dbf)
• zmiany nagłówka kasy z wpisem do książki serwisowej
• przeglądy techniczne co 12 miesięcy
• wyrejestrowanie kasy (odczyt) i jej utylizację z protokołem

 

OPŁATA ZA DOJAZD

5 zł. – dojazd do klienta na terenie warszawskiego Powiśla, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa

15 zł. – dojazd do klienta na terenie Komorowa, Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Międzyborowa

35 zł. – dojazd do klienta na pozostałym obszarze w promieniu 30 km od każdego z oddziałów

 RABATY

Co rok to taniej:

• 2% rabatu za każde urzadzenie fiskalne serwisowane przez nas,
• 1% rabatu za każdy miniony rok współpracy,
• Maksymalna wysokość rabatu to 50% na usługi oraz 10% na zakup nowych urządzeń fiskalnych.

Przykład:

Pan Kowalski ma 3 kasy i współpracuje z nami od 1999 roku. W roku 2018 od wyżej wymienionych cen będzie otrzymywał 25% rabatu (19 lat x 1% + 3 kasy x 2%) niezależnie od tego czy wybierze opłatę serwisową czy pełen cennik. W kolejnych latach rabat będzie wzrastał co rok o 1%, a przy zakupie kasy do kolejnego sklepu wzrośnie o 2%.

Powyższe rabaty dotyczą wyłacznie klientów, którzy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów, wykonują regularnie przegląd techniczny i terminowo regulują nasze należności.
Powyższe ceny są kwotami netto (bez VAT 23%)
Domyślnym wariantem świadczenia usług serwisowych jest miesięczna opłata serwisowa. Klient może zrezygnować z tej formy rozliczania na rzecz pełnego cennika w dowolnym dniu użytkowania urządzenia lecz przed skorzystaniem po raz pierwszy z dowolnej darmowej usługi w ramach ryczałtu. Po tym fakcie nie ma juz możliwości powrotu do miesięcznej opłaty serwisowej.