Pax i bęc – masz terminal na własność. Za darmo!

O co tu chodzi?

Chodzi o to, że każdy przedsiębiorca, który nie miał jeszcze terminala (lub miał, ale minął już rok), może uzyskać dofinansowanie z Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dofinansowanie w zależności od firmy oferującej terminale realizowane jest w różny sposób. Tutaj podpisujesz umowę, a koszt terminala pokrywa Fundacja. Jako jedyni na rynku gwarantujemy niezmienność warunków umowy w czasie jej trwania.  Dość zapisów drobnym druczkiem, dość aneksów których nawet nie zauważysz – to niestety codzienna praktyka u konkurencji. Prowizja od transakcji przy terminalu na własność wynosi 0,69%-0,79% w zależności od użytej karty płatniczej. W innych ofertach, możemy Ci jednak zaproponować prowizję poniżej 0,5% (inny terminal płatniczy – nie przechodzi tak jak tu na Twoją własność). Wniosek z tego taki, że Pax D220 jest doskonałym rozwiązaniem dla tych którzy zaczynają biznes i nie są pewni jego przyszłości lub po prostu z uwagi na rodzaj wykonywanych usług, przyjmują płatności na mniejsze kwoty i robią to niekoniecznie codziennie. Generalnie oferujemy terminale następujących agentów rozliczeniowych: FiServ (dawniej First Data, Polcard), eService, Elavon, Polskie ePłatności, PayTel.

 

Jesteśmy też przedstawicielem Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności. Jeśli masz już terminal lecz nie jesteś klientem PeP zadzwoń lub napisz na czacie. Przebijemy każdą ofertę! Nie daj się namówić na terminal w banku, u nas otrzymasz dużo korzystniejszą ofertę, a co najważniejsze zintegrujemy Twój terminal z kasa fiskalną. Terminal na zdjęciu obok to najpopularniejszy Ingenico MOVE3500. Zapewniam, że ceną najmu Cię zaskoczymy. Baza ładująca gratis. Mało tego, urządzenie występuje nie tylko w wersji GPRS, ale również WiFi dzięki czemu mobilny terminal może być zintegrowany z kasą fiskalną online!

Chcesz aby potwierdzenia transakcji  drukowały się bezpośrednio  na  Twojej  nowoczesnej  kasie  fiskalnej z ekranem dotykowym?  Nie ma problemu,  widoczny  na  zdjęciu  obok  pinpad LANE3000,  to  właśnie  to  urządzenie, do   którego  Twój   klient  będzie  zbliżał  swoją  kartę.  Tańszy terminal  (bo nie ma drukarki)  to  niższy  czynsz  – jedyne   23  zł.  netto.

Terminale płatnicze bez czynszu i prowizji przez 5 miesięcy. Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich. Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:

• Podpisanie za naszym pośrednictwem umowy z dowolnym operatorem płatności (PayTel, PeP, eService, Elavon) na akceptacje kart płatniczych na okres minimum 1 roku.
• Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:
• Dzierżawy terminala przez 5 miesięcy od daty podpisania umowy.
• Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 42 000 PLN.

Brak minimalnego progu obrotu. Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale, lecz drugi i trzeci objęte sa dodatkowymi warunkami (minimalny obrót) . Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują atrakcyjne warunki cenowe – prowizja od transakcji w zależności od branży wynosi od 0.48% + 0,05 zł, a kwoty czynszu zaczynają się od 23 zł netto (zależnie od modelu terminala).

Pamiętaj, że niektórzy handlowcy oferujący terminale mówiąc o prowizji od transakcji, podają tylko swoją marżę, a wiec część faktycznego obciążenia np. 0,09%.

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale płatnicze, które umożliwiają klientowi dokonanie transakcji bezgotówkowych:

• Kartą debetową i kredytową
• Kodem BLIK wygenerowanym w urządzeniu przenośnym
• Zegarkiem lub smartfonem z funkcją zbliżeniową

Urządzenia stacjonarne podłącza się przez GPRS lub do internetu przewodowego. Ich wymiary zapewniają wygodną obsługę. Urządzenia przenośne wykorzystują internet stacjonarny lub internet mobilny, dzięki temu można z nich korzystać w dowolnym miejscu sklepu. Urządzenia posiadają też drukarkę, która umożliwia szybkie wygenerowanie potwierdzenia transakcji. Terminal płatniczy czerpie energię z akumulatora. Sieci handlowe często korzystają z tego rozwiązania w trakcie wzmożonego ruchu (np. Świąt Bożego Narodzenia), ponieważ umożliwia im to zatrudnienie do pracy tzw. „mobilnych kasjerów”.

Inne terminale w ofercie PayTel:

Terminal stacjonarny Ingenico ICT220 Ethernet lub GPRS z wbudowanym Contactless-em + MagicBox* + PinPad

ICT220 w wersji z MagicBox daje możliwość zautomatyzowania procesu sprzedaży na kasie fiskalnej, gdy wybraną formą płatności będzie karta. Wybór wersji wyposażenia dokonywany jest przy podpisaniu umowy. Funkcja BLIK oraz sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych.

Czynsz od 35 zł netto, w zależności od okresu umowy, wyposażenia dodatkowego.

Terminal przenośny Ingenico IWL250 Contactless

Terminal płatniczy z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki.

Czynsz od 47 zł netto .

Terminal przenośny Verifone Vx675 

Jedyny terminal płatniczy umożliwiający realizację funkcji DCC oraz CashBack na której można dodatkowo zarobić. Możliwa niższa cena najmu kosztem wyższej prowizji, dzieki czemu jest to dobra ofera dla używających terminala sporadycznie.

Czynsz od 36 zł netto.


Terminal płatniczy Ingenico IPP320 

Urządzenie dedykowane do współpracy z kasą Novitu Next. Wymagany dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem tradycyjnego routera z portami LAN (konieczne dwa wolne porty – dla kasy i dla terminala)

Czynsz 23 zł netto.

*Magic Box – specjalny koncentrator kabli do terminali stacjonarnych ICT220 umożliwiający podanie całego terminala klientowi – posiada jeden kabel spiralny. Drugi koniec Magic Boxa można trwale przymocować do blatu i są tam wyprowadzone gniazda: zasilania, Ethernetu, RS232.