Terminale płatnicze bez czynszu i prowizji przez cały rok. Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.

 

 Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:

• Podpisanie za naszym pośrednictwem umowy z PayTel na akceptacje kart płatniczych na okres minimum 1 roku.
• Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu

 

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:
• Dzierżawy terminala przez 1 rok od daty podpisania umowy z PayTel
• Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal

Brak minimalnego progu obrotu. Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale. Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują atrakcyjne warunki cenowe – prowizja PayTel wg podpisanej umowy od 0.19%, a czynsz przy jednoczesnym zakupie  kasy 16 zł.

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale płatnicze, które umożliwiają klientowi dokonanie transakcji bezgotówkowych:

• Kartą debetową i kredytową
• Kodem BLIK wygenerowanym w urządzeniu przenośnym
• Zegarkiem lub smartfonem z funkcją zbliżeniową

Urządzenia stacjonarne podłącza się przez GPRS lub do internetu przewodowego. Ich wymiary zapewniają wygodną obsługę. Urządzenia przenośne wykorzystują internet stacjonarny lub internet mobilny, dzięki temu można z nich korzystać w dowolnym miejscu sklepu. Urządzenia posiadają też drukarkę, która umożliwia szybkie wygenerowanie potwierdzenia transakcji. Terminal płatniczy czerpie energię z akumulatora. Sieci handlowe często korzystają z tego rozwiązania w trakcie wzmożonego ruchu (np. Świąt Bożego Narodzenia), ponieważ umożliwia im to zatrudnienie do pracy tzw. „mobilnych kasjerów”.

Po upływie roku obowiązują opłaty z poniższej tabeli. Podpisywanie umowy na dłużej niż rok nie jest obowiązkowe, lecz wówczas po jej rozwiązaniu obowiązuje półroczny okres karencji na zawarcie kolejnej. Z tego względu najwygodniejsze jest zawarcie umowy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Typ Terminala Zdjęcie Opłaty
Terminal stacjonarny ICT220 Ethernet lub GPRS z wbudowanym Contactless-em + MagicBox* + PinPad

ICT220 w wersji z MagicBox daje możliwość zautomatyzowania procesu sprzedaży na kasie fiskalnej, gdy wybraną formą płatności będzie karta. Wybór wersji wyposażenia dokonywany jest przy podpisaniu umowy.

Czynsz 35 zł netto.Prowizja

PayTel 0,19%

Terminal przenośny IWL250 Contactless

Terminal z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki.

Czynsz 47 zł netto.Prowizja PayTel 0,19%

*Magic Box – specjalny koncentrator kabli do terminali stacjonarnych ICT220 umożliwiający podanie całego terminala klientowi – posiada jeden kabel spiralny. Drugi koniec Magic Boxa można trwale przymocować do blatu i są tam wyprowadzone gniazda: zasilania, Ethernetu, RS232.

Klientów, którzy chcą otrzymać szczegółową ofertę, prosimy o zostawienie numeru kontaktowego w prawym górnym rogu strony. Oddzownimy niezwłocznie!