Jako jedyni na rynku gwarantujemy niezmienność warunków umowy na terminal płatniczy. Dość zapisów drobnym druczkiem, dość aneksów których nawet nie zauważysz.

Terminal na zawsze na własność. Za darmo!

Każdy przedsiębiorca, który nie miał jeszcze terminala (lub miał, ale minął już rok), może uzyskać dofinansowanie z Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dofinansowanie w zależności od firmy oferującej terminale realizowane jest w różny sposób. W tym wariancie podpisujesz tylko umowę, a koszt terminala pokrywa Fundacja. Prowizja od transakcji: terminal na własność 0,69-0,79%, przy najmie terminala poniżej 0,49% (czyli marża acquirera ok. 0,1% – niektórzy podają tą wartość jak całkowite obciążenie…). Jako jedyni na rynku gwarantujemy niezmienność warunków umowy na terminal płatniczy. Podsumowując Pax D220 jest doskonałym rozwiązaniem dla tych którzy zaczynają biznes i nie są pewni jego przyszłości lub po prostu z uwagi na rodzaj wykonywanych usług, przyjmują płatności na mniejsze kwoty i robią to kilka razy w miesiącu.  Dla biznesów przyjmujących co najmniej kilkanaście płatności kartą miesięcznie, korzystniejsza jest opcja najmu terminala (czynsz na przykładowe modele poniżej). Generalnie oferujemy terminale następujących agentów rozliczeniowych: FiServ (dawniej First Data, Polcard), eService, Elavon, Polskie ePłatności, PayTel i dobieramy ich tak do Państwa potrzeb, abyście mieli jak najkorzystniejsza ofertę.

 

Jesteśmy też przedstawicielem Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności. Jeśli masz już terminal lecz nie jesteś klientem PeP zadzwoń lub napisz na czacie. Przebijemy każdą ofertę! Nie daj się namówić na terminal w banku, u nas otrzymasz dużo korzystniejszą ofertę, a co najważniejsze zintegrujemy Twój terminal z kasa fiskalną. Terminal na zdjęciu obok to najpopularniejszy Ingenico MOVE3500. Zapewniam, że ceną najmu Cię zaskoczymy. Baza ładująca gratis. Mało tego, urządzenie występuje nie tylko w wersji GPRS, ale również WiFi dzięki czemu mobilny terminal może być zintegrowany z kasą fiskalną online!

Chcesz aby potwierdzenia transakcji  drukowały się bezpośrednio  na  Twojej  nowoczesnej  kasie  fiskalnej z ekranem dotykowym?  Nie ma problemu,  widoczny  na  zdjęciu  obok  pinpad LANE3000, to  właśnie  to  urządzenie, do   którego  Twój   klient  będzie  zbliżał  swoją  kartę.  Tańszy terminal  (bo nie ma drukarki)  to  niższy  czynsz  – jedyne   19 zł.  netto.

 

Wybrane terminale w ofercie:

Terminal stacjonarny Ingenico Desk3500 Ethernet lub GPRS z wbudowanym Contactless-em + PinPad Desk1500

Desk3500 z pinpadem daje możliwość zautomatyzowania procesu sprzedaży na kasie fiskalnej, gdy wybraną formą płatności będzie karta. Integracja z kasa fiskalną po sieci, USB oraz przez port szeregowy RS232 . Funkcja BLIK oraz sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych.

Czynsz 25 zł netto.

Terminal przenośny Ingenico Move3500 WiFi + 3G

Terminal płatniczy z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki. Integracja z kasami fiskalnymi po lokalnej sieci lub przez USB.

Czynsz 25 zł  netto .

Terminal przenośny Verifone Vx675 

Jedyny terminal płatniczy umożliwiający realizację funkcji DCC oraz CashBack na której można dodatkowo zarobić. Możliwa niższa cena najmu kosztem wyższej prowizji, dzieki czemu jest to dobra oferta dla używających terminala sporadycznie.

Czynsz 19 zł netto.


Terminal płatniczy (pinpad) Ingenico IPP320 

Urządzenie dedykowane do współpracy z kasami fiskalnymi online. Wymagany dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem tradycyjnego routera z portami LAN (konieczne dwa wolne porty – dla kasy i dla terminala). Możliwa integracja przez USB przy założeniu, że kasa ma dostęp do Internetu 3G lub z routera (WiFi lub kablem LAN)

Czynsz 25 zł netto.

Terminale płatnicze bez czynszu i prowizji przez 12 miesięcy. Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich. Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:

• Podpisanie za naszym pośrednictwem umowy z dowolnym operatorem płatności (FiServ, PayTel, PeP, eService, Elavon) na akceptacje kart płatniczych na okres minimum 1 roku.
• Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z wybranym agentem rozliczeniowym przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:
• Dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
• Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 10 000 PLN.

Brak minimalnego progu obrotu. Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale, lecz drugi i trzeci objęte są dodatkowymi warunkami (minimalny obrót) . Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują atrakcyjne warunki cenowe – prowizja od transakcji w zależności od branży wynosi od 0.48% + 0,05 zł, a kwoty czynszu zaczynają się od 19 zł netto (zależnie od modelu terminala).

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale płatnicze, które umożliwiają klientowi dokonanie transakcji bezgotówkowych:

• Kartą debetową i kredytową
• Kodem BLIK wygenerowanym w urządzeniu przenośnym
• Zegarkiem lub smartfonem z funkcją zbliżeniową

Urządzenia stacjonarne podłącza się przez GPRS lub do routera za pomocą kabla lub WiFi. Ich wymiary zapewniają wygodną obsługę. Urządzenia przenośne wykorzystują internet stacjonarny lub internet mobilny, dzięki temu można z nich korzystać w dowolnym miejscu sklepu. Urządzenia posiadają też drukarkę, która umożliwia szybkie wygenerowanie potwierdzenia transakcji. Terminal płatniczy czerpie energię z akumulatora.