Jesteśmy przedstawicielem Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności. Przebijemy każdą ofertę, zadzwoń lub napisz na czacie i powiedz czego oczekujesz.

Nowość! Terminale za darmo dla Urzędów Państwowych – do 31.08.2021 brak opłat za dzierżawę terminala oraz brak prowizji (nie ma żadnego limitu obrotów). Nowością jest również możliwość bezpłatnego korzystania z terminala przez komercyjne podmioty samorządowe, ale też szkoły, parki narodowe, fundacje i instytucje kultury (zakres wsparcia jak dla przedsiębiorców, opisany poniżej)

Terminale płatnicze bez czynszu i prowizji przez cały rok. Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich. Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:

• Podpisanie za naszym pośrednictwem umowy z PayTel na akceptacje kart płatniczych na okres minimum 1 roku.
• Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym
• Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:
• Dzierżawy terminala przez 1 rok od daty podpisania umowy z PayTel
• Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal

Brak minimalnego progu obrotu. Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale. Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują atrakcyjne warunki cenowe – prowizja PayTel wg podpisanej umowy od 0.19%, a czynsz przy jednoczesnym zakupie  kasy 16 zł.

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale płatnicze, które umożliwiają klientowi dokonanie transakcji bezgotówkowych:

• Kartą debetową i kredytową
• Kodem BLIK wygenerowanym w urządzeniu przenośnym
• Zegarkiem lub smartfonem z funkcją zbliżeniową

Urządzenia stacjonarne podłącza się przez GPRS lub do internetu przewodowego. Ich wymiary zapewniają wygodną obsługę. Urządzenia przenośne wykorzystują internet stacjonarny lub internet mobilny, dzięki temu można z nich korzystać w dowolnym miejscu sklepu. Urządzenia posiadają też drukarkę, która umożliwia szybkie wygenerowanie potwierdzenia transakcji. Terminal płatniczy czerpie energię z akumulatora. Sieci handlowe często korzystają z tego rozwiązania w trakcie wzmożonego ruchu (np. Świąt Bożego Narodzenia), ponieważ umożliwia im to zatrudnienie do pracy tzw. „mobilnych kasjerów”.

Po upływie roku obowiązują opłaty przedstawione poniżej. Podpisywanie umowy na dłużej niż rok nie jest obowiązkowe, lecz wówczas po jej rozwiązaniu obowiązuje półroczny okres karencji na zawarcie kolejnej. Z tego względu najwygodniejsze jest zawarcie umowy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Dostępne terminale:

Terminal stacjonarny Ingenico ICT220 Ethernet lub GPRS z wbudowanym Contactless-em + MagicBox* + PinPad

ICT220 w wersji z MagicBox daje możliwość zautomatyzowania procesu sprzedaży na kasie fiskalnej, gdy wybraną formą płatności będzie karta. Wybór wersji wyposażenia dokonywany jest przy podpisaniu umowy. Funkcja BLIK oraz sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych.

Czynsz od 27 zł netto, w zależności od okresu umowy, wyposażenia dodatkowego oraz wysokości prowizji PayTel, która wynosi od 0,19%.

Terminal przenośny Ingenico IWL250 Contactless

Terminal płatniczy z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki.

Czynsz od 47 zł netto z prowizją PayTel 0,19% bez bazy ładującej (dodatkowy koszt do abonamentu 4,99 netto)

Terminal przenośny Verifone Vx675 

Jedyny terminal płatniczy umożliwiający realizację funkcji DCC oraz CashBack na której można dodatkowo zarobić. Możliwa niższa cena najmu kosztem wyższej prowizji, dzieki czemu jest to dobra ofera dla używających terminala sporadycznie.

Czynsz od 36 zł netto, przy prowizji PayTel 0,39%


Terminal płatniczy Ingenico IPP320 

Urządzenie dedykowane do współpracy z kasą Novitu Next. Wymagany dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem tradycyjnego routera z portami LAN (konieczne dwa wolne porty – dla kasy i dla terminala)

Czynsz od 8,99 do 23 zł netto, przy prowizji PayTel od 0,19 do 0,39%

*Magic Box – specjalny koncentrator kabli do terminali stacjonarnych ICT220 umożliwiający podanie całego terminala klientowi – posiada jeden kabel spiralny. Drugi koniec Magic Boxa można trwale przymocować do blatu i są tam wyprowadzone gniazda: zasilania, Ethernetu, RS232.