Krótka historia

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od blisko ćwierć wieku. Z inicjatywy Michała Pietrzaka rozpoczęliśmy działalność wiosną 1996 roku. W branży kasy fiskalnej, byliśmy znani jako Blackpoint S.C.  Od samego początku głównym punktem serwisowym jest ulica Fabryczna na warszawskim Powiślu. W międzyczasie prowadziliśmy oddziały w Gdańsku, Giżycku, Suwałkach, Mińsku Mazowieckim oraz Wołominie. Po likwidacji spółki i przekształceniu firmy, naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań do sprzedaży detalicznej i hurtowej na terenie województwa mazowieckiego. Stąd nowe kierunki rozwoju to punkty obsługi zlokalizowane w pobliżu Warszawy – Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów.

 

Autoryzacje producentów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:
Kas fiskalnych – Datecs, Novitus oraz Posnet
Oprogramowania magazynowego – WAPRO WfMag, INSERT Subiekt, SYMPLEX Small Business
Oprogramowania gastronomicznego – POS Bistro oraz Storyous
Wag sklepowych – Dibal, Digi, Fawag
Urządzeń do automatycznej identyfikacji towaru – Cipherlab, Datalogic, Honeywell
Terminali płatniczych – PayTel
oraz wielu innych sprzętów, które mogę być niezbędne w organizacji stanowiska sprzedaży.

 

Jak pracujemy

Dbamy o to aby nasi serwisanci posiadali aktualne uprawnienie do obsługi urządzeń fiskalnych, gdyż w myśl przepisów należy je odnawiać corocznie. Poza punktami obsługi  – praca w terenie – jesteśmy do dyspozycji  w dni powszednie w godz. 9-18, lecz nie jednokrotnie zdarzały się nam interwencje w dni wolne od pracy, gdy sytuacja po stronie klienta była bardzo poważna. Na mieście  (Warszawa i okolice) przez cały ten czas jest w gotowości nasz pracownik serwisu, dzięki czemu wezwania realizujemy tego samego dnia, o ile zgłoszenie nie miało miejsca zbyt późno. Jako opcjonalny oferujemy system dożywotniej gwarancji na urządzenia fiskalne.

 

Dodzwonisz się zawsze

Połączenia telefoniczne są tak skonfigurowane, że nawet gdy biuro jest już nieczynne, Twoje połączenie pod numer stacjonarny zostanie przekierowane na telefon komórkowy. Czasami jednak śpimy, więc gdy dzwonisz późno, my oddzwonimy nazajutrz.

 

Jak sprzedajemy

Stosujemy się do cennika udostępnionego w menu – nie ponosisz więc ryzyka, że cena za usługę będzie z wzięta z sufitu.  Przedstawione ceny kas fiskalnych to przeważnie ceny producenta, dla klientów zamawiających przez Internet oferujemy znaczne upusty.  Niezależnie od tego, w profilach na facebook’u publikujemy okresowe promocje. Zachęcamy do ich polubienia – Mazowieckie Centrum Fiskalne Oddział Warszawa,  …Grodzisk Mazowiecki,  …Żyrardów.