Na system Windows oferujemy dostępne w naszym e-sklepie, oprogramowanie magazynowe trzech producentów :

System z bazą danych w chmurze oparty na systemach SUBIEKT oraz WF-MAG

To rozwiązanie pozwala pracować na tradycyjnych systemach magazynowych z bazą danych w chmurze. Z jednej strony daje to możliwośc stworzenia centralnej bazy danych dla wielu sklepów, z drugiej gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo przechowywanych danych – backup wykonuje sie automatycznie co 12 godzin. W ramach tego rozwiązania nie jest wymagany stały adres IP – tworzymy specjalne połączenie VPN pomiędzy bazą a sklepami.

Pierwszy krok to wybór odpowiedniego sprzętu. Na szczególną uwagę zasługuje dedykowany POS z uwagi na wysoką trwałość sprzętu. Często stosowany jest zwykły komputer przenośny lub stacjonarny.

Drugim krokiem jest wybór oprogramowania zgodnie z warukami licencyjnymi firm Insert S.A. oraz Asseco Business Solutions S.A. Całość oprogramowania kupicie Państwo u nas w cenach producenta:

Cennik INSERT   Cennik ASSECO

Kolejny etap to konfiguracja systemu do pracy z bazą w chmurze. Tutaj koszty kształtują się następująco (ceny netto):

Abonamenty miesięczne:

• Dostęp do chmury dla pierwszego użytkownika to 130 zł., każdy kolejny użytkownik 30 zł.
• Wynajem serwera VPN niezbędnego to zestawienia szyfrowanego połączenia to 10 zł. za jedną lokalizację (dowolna liczba użytkowników)

Opłaty jednorazowe:

• Konfiguracja połączenia VPN – 100 zł za stanowisko (opłata jednorazowa)
• Wdrożenie oprogramowania (instalacja, szkolenie) – 200 zł za pierwszą godzinę, każda następna 50 zł.

Przykład: Trzy sklepy po dwa stanowiska sprzedaży w każdym to miesięczny koszt 310 zł (3*10+130+30*5). Jednorazowy koszt 300 zł (3*100) plus wdrożenie zależne od szybkości łącza oraz liczby osób uczestniczących w szkoleniu. Nie pośredniczymy w zawieraniu umów o dostęp do Internetu.