Wielu klientom załatwienie terminala kojarzy się wyłącznie z bankiem. Jednak od kilku lat firmy oferujące kasy fiskalne na mocy umowy z PayTel S.A. posiadającej systus KIP (krajowej instytucji płatniczej pod nadzorem KNF) pośredniczą w zawieraniu umów. Tak jest również u nas, obsługujemy klientów z Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa jak i również okolicznych miejscowości.

Bezpośrednie korzyści oraz przewaga nad umową zawartą bezpośrednio z bankiem

• dostarczamy nowoczene terminale płatnicze w wersji stacjonarnej jak i mobilnej. Gwarantujemy bezpłatną dostawę oraz szkolenie personelu. Zamów rozmowę w lewym dolnym rogu, wyjaśnimy Ci wszystko.
• Jedynie instalowany przez nas terminal ICT220 (z właściwą wersją oprogramowania) współpracuje z kasami fiskalnymi Novitus oraz Elzab.
• Profesjonalny serwis z gwarantowaną szybką reakcją jeśli zajdzie potrzeba wymiany terminala.
• Obsługa kart VISA, Master Card oraz Maestro z niską prowizją, która naliczana jest w dwóch wariantach: z opłatą stałą oraz bez opłaty stałej (korzystne dla małych transakcji od 1 zł wzwyż)
• Czytelne umowy bez zapisów mogących być zinterpretowanych na różne sposoby z czasem trwania dostosowanym do Twoich potrzeb (bezterminowo lub czas określony).