Wielu klientom to zagadnienie kojarzy się wyłącznie z bankiem. Jednak od kilku lat firmy oferujące kasy fiskalne umożliwiają również zawarcie umowy na terminal płatniczy. Dzięki nabyciu kasy i terminala w jednym miejscu, nie ma miejsca na spychologię stosowaną nieraz przez banki, wynikającą z technicznej niekompetencji pracowników. Wystarczy zapytać w banku czy oferowany przez nich terminal, będzie działał np. z kasą Ergo w wersji oprogramowania 1.01 czy konieczna jest wersja 1.02 lub wyższa. Tego problemu nie ma u nas, bo dobór kasy i terminala jest na naszej głowie i to musi działać.  Co więcej, u nas również masz Polskę Bezgotówkową, a oferta kilku firm rozliczeniowych w jednym miejscu (PayTel, PeP, eService, Elavon) daje możliwość najlepszego wyboru.

• dostarczamy nowoczesne terminale płatnicze w wersji stacjonarnej jak i mobilnej. Gwarantujemy bezpłatną dostawę oraz szkolenie personelu. Zamów rozmowę w lewym dolnym rogu, wyjaśnimy Ci wszystko.
• Profesjonalny serwis z gwarantowaną szybką reakcją jeśli zajdzie potrzeba wymiany terminala.
• Obsługa kart VISA, Master Card oraz Maestro z niską prowizją, która naliczana jest w dwóch wariantach: z opłatą stałą oraz bez opłaty stałej (korzystne dla małych transakcji do kilkudziesięciu złotych)
• Czytelne umowy bez zapisów mogących być zinterpretowanych na różne sposoby z czasem trwania dostosowanym do Twoich potrzeb (bezterminowo lub czas określony).