Stwarzamy nowe możliwości dla biznesu. Proponujemy rozwiązania POS, które usprawniają obsługę Klientów w punktach handlowych oraz usługowych. Zintegrowane systemy urządzeń oraz programów dedykowane są dla różnych obiektów. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru produktów najlepiej odpowiadających branży pod kątem sprzętowym i programowym. Stale wprowadzamy do naszego asortymentu nowe propozycje i nowatorskie rozwiązania, które mają na celu usprawnienie przepływu informacji, poprawę nadzoru nad finansami firmy oraz zwieranymi transakcjami.

Systemy gastronomiczne dla restauracji oraz bistro

Oferujemy wyjątkowo funkcjonalne systemy gastronomiczne oparte m.in. na systemie Android, które pozwalają na kompleksową obsługę restauracji. Proponowany przez nas program może być także wykorzystany jako oprogramowanie dla hoteli. Wystarczy odpowiednia konfiguracja, by właściwie dopasować funkcjonalności do własnej działalności gospodarczej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania POS. Proponujemy systemy POS oraz dedykowane dla nich programy. Razem z naszą ofertą dajemy możliwość skompletowania pełnego rozwiązania dla gastronomii, dla hoteli, a także wielu innych obiektów. Systemy POS (Point of Sale) są połączeniem konkretnych urządzeń i systemów komputerowych, co składa się na komfortowe stanowisko obsługowe. Pozwalają na rejestrowanie podstawowych danych, tj. lokalizacja przeprowadzonej transakcji, sposób płatności, nazwa klienta, rodzaj i nazwa produktu, cena, VAT. Do zarejestrowania tych informacji wykorzystywane są najczęściej drukarki fiskalne, ale powszechnie stosuje się także skanery kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych lub kombinacje wielu urządzeń.

Zastosowanie:

Proponujemy rozwiązania POS tj. systemy gastronomiczne, obejmujące sprzęt i oprogramowanie dla restauracji, jak też innych podmiotów z branży gastronomicznej. Nasza oferta znajduje również zastosowanie w hotelach, w księgarniach, a także wszędzie tam, gdzie konieczne jest rejestrowanie masowej sprzedaży usług lub produktów. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu stanowisku obsługowemu, zintegrowanemu z pracą całego działu oraz firmy można zyskać lepszy obieg informacji, co bardzo korzystnie wpływa na środowisko wewnętrzne pracowników, jak też na pozytywny odbiór wśród klientów. Ponadto wiele czynności zostaje w ten sposób zautomatyzowanych, a firma pozostaje w posiadaniu istotnych danych z przeprowadzonych transakcji.

Wyposażenie:

Na stanowisko POS składają się elementy sprzętowe oraz oprogramowanie. Do urządzeń, które chętnie wykorzystywane są w gastronomii, czy w hotelach zalicza się terminale dotykowe lub komputery z ekranem dotykowym, drukarki fiskalne ,a w restauracjach można spotkać drukarki zamówień. Równie istotne znaczenie – obok zaplecza sprzętowego – ma zaopatrzenie urządzeń w odpowiednie oprogramowanie dla restauracji, dla hotelu lub innego specjalistycznego rozwiązania. Chętnie pomożemy przy doborze odpowiednich komponentów sprzętowych, jak i programu tak, aby zagwarantować jak najbardziej kompleksowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb zestaw.

Korzyści:

Sprzęt i programy POS dla gastronomii, dla hoteli, a także dla innych podmiotów, oferujących usługi sprzedażowe, zapewniają wiele korzyści. Do najważniejszych należą:

• prosta, intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs,- nadzór na pracą zespołu oraz transakcjami,.
• płynny obieg informacji,
• lepsza obsługa Klientów,
• budowanie profesjonalnego, pozytywnego wizerunku,
• informatyzacja przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie magazynowe

Proponujemy sprawdzone rozwiązania programowe dla firm, posiadających i zarządzających powierzchniami magazynowymi. Oferujemy systemy bazujące na dwóch rozwiązaniach „chmurowych” – z wykorzystaniem naszych serwerów lub chmury producenta oprogramowania. Praktyczne oprogramowanie magazynowe umożliwia kontrolowanie stanu towarów, lokalizację produktów, a także szereg innych czynników. Proponujemy możliwość skorzystania z opcji abonamentowych. Warto zapoznać się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości przedzwonić!

Dziś już wszystkie centra dystrybucyjne i hale logistyczne korzystają ze wsparcia informatycznego w zarządzaniu towarem i jego obrotem. Dobre, niezawodne i łatwe w obsłudze oprogramowanie magazynowe usprawnia codzienną pracę i sezonowe inwentaryzacje.

Dzięki solidnemu wsparciu najnowszych technologii operator wózka widłowego na bieżąco dostaje informacje, w których gniazdach brakuje towaru, pakowacz wie, które produkty powinien dostarczyć pod bramę wyjazdową, a załadunkowy bez problemu rozpoznaje ciężarówkę, na którą musi wwieźć załadowane palety.

A teraz wyobraźcie sobie Państwo tych samych pracowników, ale pracujących bez oprogramowania magazynowego. Tempo by spadło, klienci nie zostaliby obsłużeni, a ewentualne błędy zostałyby niewykryte, narażając firmę na fatalne opinie. Dodatkowo potrzebnych byłoby kilka (jeśli nie więcej) osób, które mówiłyby pracownikom, co mają robić.

Oprogramowanie magazynowe rozwiązuje ten, a także wiele innych problemów. Na przykład pomoże szybko i bezbłędnie wygenerować szereg dokumentów potrzebnych do raportowania pracy centrum logistycznego, takich jak:

• Rozchód wewnętrzny
• Przychód wewnętrzny
• Arkusze inwentaryzacyjne
• Przyjęcie i wydanie towaru
• Migracja towarów między centrami logistycznymi

Dostarczany przez nas software jest kompatybilny z czytnikami kodów kreskowych, co znacząco ułatwia pracę i wprowadzanie danych o produktach. Podłączenie do drukarek typu Zebra umożliwi szybki wydruk nowych, samoprzylepnych etykiet z kodami kreskowymi.

W każdym centrum dystrybucyjnym, obojętnie, czy zajmuje się ono przechowywaniem półfabrykatów, surowców, części zamiennych, artykułów spożywczych czy jakichkolwiek innych produktów, oprogramowanie magazynowe zapewni porządek i płynny przepływ towarów.

Moduł finansowy zapewni pełną kontrolę nad finansami firmy, a archiwum korzystające z baz danych w chmurze umożliwi prowadzenie pełnej dokumentacji. Dzięki temu, nawet gdy pojawią się problemy lub niezgodności, można wszystko naprawić i wyjaśnić, sięgając do historii transakcji, przyjęć i wysyłek. Z naszym oprogramowaniem magazynowym, będziecie Państwo trzymali rękę na pulsie firmy – niezależnie od jej wielkości, liczby zatrudnionych pracowników i ilości przechowywanych produktów.