Fiskalizujemy już ćwierć wieku

Firma MP SYSTEM – Mazowieckie Centrum Fiskalne /NIP: 526-105-67-23/ powstała w ubiegłym tysiącleciu, a dokładnie w 1 czerwca 1996 (dawniej część spółki Blackpoint). Kasy fiskalne to nasza podstawowa, a nie dodatkowa działalność. Wieloletnie doświadczenie i rzetelność dały nam pozycję lidera na rynku kas fiskalnych na Mazowszu. Mamy pod opieką kilka tysięcy urządzeń w tym kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne. Zakres działania w branży kasy fiskalne: Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów oraz okolicze miejscowości w promieniu do 30 km każdego z Punktów Obsługi.

Sprzedajemy kasy fiskalne Posnet oraz kasy fiskalne Novitus, lecz w naszej ofercie są również marki: Elzab, Datecs, Innova. W sprzedaży poza kasami posiadamy także: drukarki fiskalne, systemy magazynowe i gastronomiczne, sprzęt komputerowy, wagi, czytniki kodów kreskowych oraz terminale płatnicze.

Finalizacja zakupu wraz z fiskalizacją może odbyć się w jednym z naszych biur, w lokalu klienta lub poprzez przesyłkę kurierską na terenie całego kraju (koszt. 18,30 zł.).
Gwarantujemy: niezawodny serwis poparty 25-letnim doświadczeniem, pomoc przy załatwianiu formalności z Urzędem Skarbowym, poradę w celu dokonania optymalnego wyboru.

Zapraszamy do nawiązania współpracy, nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby nasza  oferta okazała się dla Ciebie najatrakcyjniejszą! W razie pytań, proszę bez wahania kontaktować się nami telefonicznie bądź poprzez pocztę elektroniczną.

 Pomożemy odzyskać do 90% wartości zakupionej kasy poprzez zwrot z Urzędu Skarbowego (maksymalna kwota ulgi to700 zł)

 My pilnujemy aby Twoja kasa na czas miała wykonany co najmniej co dwa lata przegląd ustawowy

 Awarie staramy się usuwać w  czasie nie przekraczającym 4 godzin od momentu zgłoszenia (dni powszednie w godz. 9-17)

 Oferujemy urządzenia wszystkich liczących się na rynku producentów, aby jak najdokładniej dopasować kasę do potrzeb i gustu klienta