6 miesięcy za darmo!  Taryfa PROFI!

(tylko do 30 września 2020)

 

Już od 1-go lipca przedsiębiorcy prowadzący gastronomie oraz najem krótkoterminowy (m.in. hotele) są zobowiązani do wymiany urządzeń fiskalnych na ONLINE. Po raz kolejny przysługuje ulga w wysokości 700 zł. Poza przestawionym poniżej systemem, prosimy o zapoznanie się z ofertą w naszym sklepie.

Do niedawna systemy gastronomiczne obsługujące m.in. otwarte rachunki wiązały się z dużą inwestycją. Konieczny był terminal POS z ekranem dotykowym, kosztowne oprogramowanie oraz najdroższy rodzaj urządzeń fiskalnych – drukarka.

Odkąd pojawiły się systemy online, nie trzeba już kupować drogiego oprogramowania lecz korzystać z niego w zamian za niski miesięczny abonament. Postęp w branży fiskalnej zaś, umożliwił zaprojektowanie kasy Novitus NEXT łączącej funkcje terminala POS z drukarką fiskalną, za trzy razy mniejsze pieniądze!

Proponowane rozwiązanie to pełnowartościowy system gastronomiczny dostępny w trzech wariantach wg poniższego cennika. Umożliwia obsługę stolików (rachunki otwarte) oraz kontrolę magazynu. Do kasy można podłączyć tzw. drukarkę kuchenną, a specjalna oferta terminali płatniczych PayTel dedykowana temu rozwiązaniu jest bezkonkurencyjna cenowo. Wydruk dla kuchni może być również realizowany bezpośrednio na kasie.

Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwala łatwiej obsługiwać klientów. Na każdy stolik przypada dowolna liczba rachunków. Funkcja Mobilny Kelner  pozwoli  przyjąć zamówienie do systemu bezpośrednio przy stoliku i natychmiast wysłać je do kuchni. Rachunki można dzielić i łączyć, a nad wszystkim zdalnie czuwa szef…

TARYFA START w cenie 29+VAT zawiera: Szybka obsługę zamówień, Historie rachunków online, Zdalny dostęp do statystyk i raportów, Wsparcie techniczne on-line w dni powszednie w godz. 9-18.

TARYFA START + w cenie 79+VAT dodatkowo zawiera: Wsparcie telefoniczne 24/7, Rachunki Otwarte.

TARYFA PROFI w cenie 129+VAT dodatkowo zawiera: Moduł zarządzania magazynem, Mobilny kelner.

Opcjonalne wdrożenie systemu kosztuje 200+VAT.