Już od 1-go stycznia 2021 przedsiębiorcy prowadzący gastronomie oraz najem krótkoterminowy (m.in. hotele) są zobowiązani do wymiany urządzeń fiskalnych na ONLINE. Po raz kolejny przysługuje ulga w wysokości 700 zł. Poza przestawionym poniżej systemem, prosimy o zapoznanie się z ofertą w naszym sklepie.

Do niedawna systemy gastronomiczne obsługujące m.in. otwarte rachunki wiązały się z dużą inwestycją. Konieczny był terminal POS z ekranem dotykowym, kosztowne oprogramowanie oraz najdroższy rodzaj urządzeń fiskalnych – drukarka.

Odkąd pojawiły się systemy online, nie trzeba już kupować drogiego oprogramowania lecz korzystać z niego w zamian za niski miesięczny abonament. Postęp w branży fiskalnej zaś, umożliwił zaprojektowanie kasy Novitus NEXT łączącej funkcje terminala POS z drukarką fiskalną, za trzy razy mniejsze pieniądze!

Proponowane rozwiązanie to pełnowartościowy system gastronomiczny dostępny w trzech wariantach wg poniższego cennika. Umożliwia obsługę stolików (rachunki otwarte) oraz kontrolę magazynu. Do kasy można podłączyć tzw. drukarkę kuchenną, a specjalna oferta terminali płatniczych PayTel dedykowana temu rozwiązaniu jest bezkonkurencyjna cenowo. Wydruk dla kuchni może być również realizowany bezpośrednio na kasie.

Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwala łatwiej obsługiwać klientów. Na każdy stolik przypada dowolna liczba rachunków. Funkcja Mobilny Kelner  pozwoli  przyjąć zamówienie do systemu bezpośrednio przy stoliku i natychmiast wysłać je do kuchni. Rachunki można dzielić i łączyć, a nad wszystkim zdalnie czuwa szef…

TARYFA START w cenie 29+VAT/miesiąc zawiera: Szybka obsługę zamówień, Historie rachunków online, Zdalny dostęp do statystyk i raportów, Wsparcie techniczne on-line w dni powszednie w godz. 9-18.

TARYFA START + w cenie 79+VAT/miesiąc dodatkowo zawiera: Wsparcie telefoniczne 24/7, Rachunki Otwarte.

TARYFA PROFI w cenie 129+VAT/miesiąc dodatkowo zawiera: Moduł zarządzania magazynem, Mobilny kelner.

Opcjonalne wdrożenie systemu kosztuje 200+VAT.


Innym rozwiązaniem jest aplikacja gastronomiczna wykonana przez producenta kasy. Powyższemu rozwiązaniu ustępuje tylko funkcją mobilnego kelnera oraz tworzenia receptur (zdejmowania za stanu magazynowego tyle gramów mąki, tyle sera itp., ile potrzeba na gotową pizzę). Ceny są wyraźnie niższe:

JEDNORAZOWA OPŁATA AKTYWACYJNA 100+VAT

ABONAMENT ZA SYSTEM NOVICLOUD 29,90+VAT/miesiąc (każda kolejna kasa 20+VAT)

OPCJA MAGAZYNU 20+VAT/miesiąc