Do niedawna systemy gastronomiczne obsłujące m.in. otwarte rachunki wiązały się z dużą inwestycją. Konieczny był terminal POS z ekranem dotykowym, kosztowne oprogramowanie oraz najdroższy rodzaj urządzeń fiskalnych – drukarka.

Odkąd pojawiły się systemy online, nie trzeba juz kupować drogiego oprogramowania lecz korzystać z niego w zamian za niski miesięczy abonament. Postęp w braży fiskalnej zaś, umożliwił zaprojektowanie kasy Novitus NEXT łaczącej funkcje terminala POS z drukarką fiskalną, za trzy razy mniejsze pieniądze!

Proponowane rozwiązanie to pełnowartościowy system gastronomiczny dostępny w trzech wariantach wg poniższego cennika. Umożliwia obsługę stolików (rachunki otwarte) oraz kontrolę magazynu. Do kasy można podłączyć tzw. drukarkę kuchenną, a specjalna oferta terminali płatniczych PayTel dedykowana temu rozwiązniu jest bezkonkurencyjna cenowo. Wydruk dla kuchni może być również realizowany bezpośrednio na kasie.

Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwala łatwiej obsługiwac klientów. Na każdy stolik przypada dowolna liczba rachunków. Funkcja Mobilny Kelner  pozwoli  przyjąć zamówienie do systemu bezpośrednio przy stoliku i natychmiast wysłać je do kuchni. Rachunki można dzielić i łączyć, a nad wszystkim zdalnie czuwa szef…

TARYFA START w cenie 29+VAT zawiera: Szybka obsługę zamówień, Historie rachunków online, Zdalny dostęp do statystyk i raportów, Wsparcie techniczne on-line w dni powszednie w godz. 9-18.

TARYFA START + w cenie 79+VAT dodatkowo zawiera: Wsparcie telefoniczne 24/7, Rachunki Otwarte.

TARYFA PROFI w cenie 129+VAT dodatkowo zawiera: Moduł zarządzania magazynem, Mobilny kelner.

Opcjonalne wdrożenie systemu kosztuje 200+VAT.